Hakkımızda

Yeterliliklerimiz

  • Yakamoz Yazılım müşterilerine özel yazılım çözümleri sunmakta güçlüdür.
  • Otomotiv ve kalıpçılık sektörlerinde 20 yılı aşan uygulama geliştirme deneyimimiz vardır. Özellikle sac kalıpçıları ve otomotiv tedarik zincirinde olan firmalar için paket programlar ve müşteriye özel uygulamalar geliştirmekteyiz.
  • Diğer sektörlerdeki müşterilerimize özel iş uygulamaları geliştirmeyi de sürdürüyoruz.Paket programlarla karşılayamadığınız yazılım ihtiyaçlarınız için yeni projelere açığız.
  • Açık kaynak kodlu çözümleri tercih ediyoruz. Uygulama geliştirirken PHP, MySQL ve Javascript kullanıyoruz ve web tabanlı uygulamalar geliştiriyoruz.
  • Ayrıca mobil cihazlar için Andoroid uygulamaları geliştirebiliyoruz.

Kısa tarihçe

Yakamoz Yazılım 1 Eylül 2000'de şahıs firması olarak kurulmuştur. 1 Nisan 2004'den bu yana Yakamoz Yazılım ve Bilgisayar Sistemleri Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adı altında faaliyetlerini sürdürmektedir. Nisan 2004'ten Ağustos 2008'e kadar Hacettepe Teknokent ofislerinde verdiğimiz hizmetlerimize, Ağustos 2008'de taşındığımız Uludağ Üniversitesi Ulutek Teknoloji Geliştirme bölgesindeki Bursa ofisimizde devam etmekteyiz.

Yakamoz Yazılım kurumlara özel yazılım geliştirme, web tabanlı programlar, portallar, kurumsal web siteleri hazırlama ve Linux çözümleri konularında faaliyet göstermektedir.